KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13693258
nr 1369 3258
Tore Nyberg
(1911-1993), Sverige
Pastell, Signerad, daterad 38, träd. Motivet: 33x25 cm
Tore Nyberg, svensk målare född i Stockholm 1911, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:28:39
20/12 23:35:10